کرکره برقی چیست؟


کرکره برقی

امروزه ساختمان ها بسته به نوع کاربری شان ظاهر گوناگونی دارند. در ساختمان های امروزی و فروشگاه ها با توجه به موقعیت و محصولاتی که در آنها عرضه می شود از مصالح بخصوصی بهره می برند. یکی از این محصولات کرکره برقی است. این نوع تیغه که هم ظاهری مدرن دارد و نیز از سطح امنیت بالایی نیز برخوردار است امروزه طرفداران فراوانی در میان افراد جامعه پیدا کرده است. ازاینرو خالی از لطف نیست که در این مورد و خصوصیات این نوع محصول و همچنین موارد استفاده از این محصول اطلاعات بیشتری را خدمت شما دوستان عزیز عرض نماییم. ابتدا به کاربردهای کرکره برقی و مکانهایی که در آن از کرکره برقی استفاده می شود می پردازیم.

کرکره برقی

1مراکز تجاری و اداری. 2 پارکینگ منازل و کرکره مغازه‌ها و مراکز صنعتی. ویژگی های این کرکره ها عبارتند از: دو جداره 2 پل از نوع بی صدا بدون نا خالصی، جنس آلومینیوم، با مقاومت بالا رنگ الکترواستاتیک قالب ترک کوره ای مقاوم در برابر آفتاب و تغییرات آب و هوایی، وزن 7.5 کیلوگرم در اهر متر مربع و به ارتفاع 8 سانتیمتر.

کرکره برقی پلی کربنات:

این تیغه از مواد پلی کربنات با مقاومت مکانیکی بسیار بالا و مقاوم در برابر ضربه در رنگهای متنوعی از جمله دودی، سبز، مسی، آبی، برنز ودودی... ساخته می شوند. ویژگیهای این نوع کرکره برقی آنها را بسیار محبوب ساخته است چراکه دارای ویژگی های منحصر به فردی میباشند که به برخی از آنها اشاره می‌کنیم.

1. دارای مقاومت بسیار بالایی میباشد و از آلومینیوم و در مواردی حتی از فولاد MPA 60 مقاوم تر است.

2. در مقایسه با سایر کرکره برقی ها بیشتر ین ضریب ایمنی در برابر سرقت و خرابکاری را دارا ست و انواع مختلف آن دارای تاییدیه امنیتی از پلیس پیشگیری نیروی انتظامی میباشد.

3 قابلیت اضافه کردن خطوط رنگی مطابق با طراحی محل نصب

4. به دلیل وجود نوار لاستیکی به هیچ عنوان هنگام رول شدن روی تیغه ها خط نمی افتد

5. بااینکه دمای ذوب تیغه های شفاف پایین تر از آلومینیوم است ولی به علت خاصیت ضد شعله وری تیغه های شفاف فوق در برابر حرارت و آتش سوزی مقاومت فوق‌العاده ای از خود نشان می دهد و در صورت آتش سوزی از سرایت حریق جلوگیری می کند

6. ضد اشعه UV
7. قابل شستشو
8. در هیچ شرایط آب و هوایی اکسید نمی شود
9. امنیت بالا

10. مزیت تبلیغات: به این معنی که وقتی بانک یا صرافی و یا فروشگاه بسته است می تواند به عنوان یک تابلوی تبلیغاتی برای کار شما باشد.

عواملی که بر قیمت تیغه های پلی کربنات تاثیر گذار است عبارتند از: کیفیت و برند مواد اولیه آن، ضخامت تیغه شفاف و وزن هر متر مربع آن ودر نهایت جنس لوله ویا زوار بین تیغه ها و رنگ آن.

بیشترین کاربرد این قبیل کرکره برقی در مراکز تجاری و اداری، بانکها و صرافی ها و منازل و مغازه ها است. اجزای اصلی تشکیل دهنده کرکره برقی که بسته به نوع کاربرد وقیمت متفاوت است عبارتست از:1. موتور ساید که در قسمت طرفین کرکره برقی نصب می شود. 2. موتور توبلار که بصورت لوله ایی بوده و طولی برابر 50 -60 سانتیمتر دارد، ضد سرقت می باشد و در کشور ما بسیار رایج شده است.

3. تیغه آلومینیوم که قابلیت اکسترود شدن را دارد. این تیغه دو جداره و 2 پل از نوع بی صدا و بدون نا خالصی است.

4. (پل انحنا -5.) شفت که از جنس آهن است 6. اندکپ و بلبرینگ که از جنس آهن نمره 8 و 11 می باشد، اندکپ از اجزای اصلی کرکره برقی می باشد. یکی دیگر از اجزای تشکیل دهنده کرکره برقی صفحه پلیت است که از جنس آلومینیوم بوده و هر چقدر مرغوب تر باشد عملکرد سایر لوازم کرکره برقی بهتر بوده و عمر مفید بیشتر ی خواهد داشت.

8. ریل: از جنس آلومینیوم سخت کاری و آنادایز شده قابل تعویض با کارکرد روان و کاملا بی صدا همراه لاستیک صدا گیر، رنگ ریل ها معمولا هم رنگ تیغه ها انتخاب می شود

9. درزگیر؛ از نوع جاروب صنعتی بوده و وظیفه آن از بین بردن صدای برخورد تیغه با ریل است؛ و در نهایت اهرم که از جنس فلز می باشد. در زمان قطعی برق از اهرم خلاص کن مخصوص کرکره برقی برای باز و بسته کردن می توان استفاده کرد.

به تیغه هایی که از طریق ریموت کنترل و بصورت برقی کنترل می شود کرکره برقی اتوماتیک نیز گفته می شود که موارد استفاده شان را در بالا به تفسیر خدمت شما گرامیان معرفی نمودیم. شرکت رامادر در جهت تحقق اهداف خود که همانا رضایت شما مشتریان گرامی می باشد در این زمینه هم آماده ارائه خدمات به مشتریان گرانقدر می باشد.

نوشته شده توسط مدیر | رپورتاژ آگهی
| next page | next page