صنعت بازی های کامپیوتری و دانلود جدیدترین بازی ها


تاریخچه صنعت بازی های کامپیوتری و دانلود جدیدترین بازی ها

قصد داریم به مبحث تاریخچه بازی مخصوصا بخش هایی همچون دانلود بازی ایفون و دانلود بازی اندروید بپردازیم .

رشد اولیه بازیهای کامپیوتری

در سال ۱۹۶۱ برای دانلود بازی کامپیوتر معتبر می‌باشد. بازی کامپیوتر شامل دو کنترل کننده می‌باشد که در فضا مانور داده و سبب نابودی یکدیگر می‌شوند. همچنین رایانه‌های شخصی تنها با توسعه ریز پردازنده و میکرو کامپیوتر و بازی کامپیوتری نسبت به رایانه‌های بزرگ و مینی کامپیوتر که قبلاً وجود داشته‌اند محبوب تر شده‌اند .

بازی های کامپیوتری

تولید کنندگان کمپانی های بازی های ویدئویی همیشه در تلاش و تکاپوی جدی بوده اند تا بر روی محصولاتشان کنترل شدیدتری انجام دهند، تا آنها برای هر سیستم و دستگاهی قابل اجرا باشد.

بنابراین بازی های اختصاصی و غیر متعارف یا بازی هایی که بر طبق سلیقه های خاص تولید می شوند زمانی مورد علاقه و استقبال عموم قرار می گیرند که در کامپیوتر های شخصی هم قابل استفاده باشند. رایگان بودن، در دسترس بودن و استفاده آسان از بازی ها، از خصوصیات یک بازی موفق است.

اینترنت هم بازی ها و نرم افزارهای کم و بیش ارزانی را در اختیار مخاطبین بی شمارش قرار داده است که این فاکتورها یعنی ارزانی و قابل دسترس بودن یکی از مهم ترین تبلیغ مؤثر در ارائه ی بازی است. زیرا مخاطب تلاش می کند یک بازی را در کمترین مدت و ارزان ترین قیمت تحت اختیار خود قرار دهد. برنامه ریزان و کمپانی های تولید بازی مانند id، Epic و Valve ابزارها و معیارهای ویژه و قابل اجرایی را برای جلب مشتریانش در سرتاسر جهان تهیه کرده اند.

همیشه دانلود بازی از یک سایت معتبر کار دشواری بوده است. ما قصد داریم سایتی را معرفی کنیم که در این زمینه بسیار حرفه ای و قوی عمل میکند. در پارسی گیم مطالب زیادی از جدید ترین بازی ها منتشر می شود و با استفاده از سرورهای قوی و نویسنده های مجرب این بازی ها در جدیدترین حالت ممکن در سایت قرار میگیرد. همچنین راهنمای قدم به قدم مراحل بازی ها و موسیقی متن بازی ها هم در پارسی گیم موجود است.

شما میتوانید از سایت پارسی گیم دانلود بازی پلی استیشن 4 و دانلود بازی پلی استیشن 3 را به دست آورید و همچنین از دانلود بازی pc نیز استفاده نمایید.

معرفی و دانلود بازی FIFA 18

نسخه‌ی جدید بازی فیفا به‌تازگی عرضه‌شده است و بااینکه ما در این نسخه شاهد تغییرات گسترده‌ای در بازی نیستیم اما اندک تغییرات کوچکی که EA در بازی ایجاد کرده است باعث بهبود تجربه‌ی بازیکنان از بازی می‌شود، بازی FIFA 18 همانند نسخه‌ی قبلی خود با استفاده از موتور فرایس بایت طراحی‌شده که به لطف این موتور قدرتمند ما در بازی شاهد گرافیک و جلوه‌های بصری خیره‌کننده‌ای هستیم، همچنین این موتور باعث شده که سازندگان بازی توانند محیط بیرون از زمین فوتبال را هم در بازی پیاده‌سازی کنند. در کل می‌توان گفت بازی FIFA 18 به رشد کامل رسیده و ما در این نسخه شاهد یکی از بهترین نسخه‌های این مجموعه هستیم.

منبع: پارسی گیم

نوشته شده توسط مدیر | رپورتاژ آگهی
| next page | next page