پشم سنگ تک عایق چه ویژگی هایی دارد


پشم سنگ تک عایق چه ویژگی هایی دارد

تک عایق ارائه دهنده عایق پشم سنگ یکی از محصولات استراتژیک در زمینه عایق های ساختمانی است که به سبب ویژگی های بسیار مناسبی که دارد کاربرد زیادی را در بحث عایق کاری به خود اختصاص داده است. به همین سبب با توجه به نوع کاربرد و هندسه و جنس و . . . که قرار است عایق در آن کار شود ، محصولات مختلفی از پشم سنگ توسعه داده شده است که در این مقاله قصد داریم به آن بپردازیم.

پشم سنگ تک عایق

پشم سنگ تخته ای تک عایق

پشم سنگ تخته ای کاربردی ترین محصول پشم سنگ می باشد که در صنعت ساختمان به خصوص کاربرد گسترده ای دارد. هندسه کارتزین این محصول از یک طرف و ویژگی های منحصر به فرد جنس پشم سنگ مانند مقاومت حرارتی بالا ، آب بند مناسب ، عدم وجود موجودات موذی و . . . از طرف دیگر سبب شده است که این محصول به عنوان عایق در دیواره ها و کف های ساختمان به کارگرفته شود. زمانی که از ساختمان صحبت می کنیم می تواند ساختمان های مسکونی ، اداری و تجاری و صنعتی باشد و به کارگیری این عایق در انواع ساختمان بدون محدودیت است.

پشم سنگ لوله ای تک عایق

پشم سنگ لوله ای یکی دیگر از محصولات پشم سنگ است که کاربرد ان در عایق سازی انواع لوله و اجسام استوانه ای شکل به حجم لوله است. هندسه خاص این نوع از پشم سنگ از یک طرف و قطر و طول پشم سنگ که با توجه به سیال درون لوله تعیین می شود از طرف دیگر ، سبب افزایش بازدهی حرارتی در کل مجموعه می گردد. پشم سنگ لوله ای در دو رنگ قرمز و آبی ارائه می شود که رنگ قرمز آن معمولا برای سیال های گرم و رنگ آبی آن برای سیال های سرد می باشد. طول پشم سنگ لوله ای نیز معمولا با طول لوله ای که آن را در بر می گیرد برابر است اما ممکن است در قسمتی از لوله مورد نظر که برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است ما از این نوع عایق بهره بگیریم.

پشم سنگ لوله ای تک عایق

پشم سنگ پتویی توری دار تک عایق

پشم سنگ توری دار پتویی یکی از محصولاتی که اکثر کاربرد آن برای عایق سازی کوره ها ، بویلر ها و سطوحی که از انعطاف بالایی برخوردار هستند می باشد. به همین سبب است که این محصول کاربرد های گوناگونی را شامل می شود. یکی دیگر از عواملی که در این پشم سنگ اهمیت دارد جنس توری است که پشم سنگ به آن متصل است. پشم سنگ توری دار معمولا به صورت متری به فروش می رسد که قیمت هر متر آن را می توانید به صورت تخفیف دار از مجموعه ما دریافت نمایید.

پشم سنگ لحافی تک عایق

پشم سنگ لحافی یکی دیگر از محصولات پشم سنگ است که با این هدف توسعه داده شده است که جایگزین مناسبی برای پشم شیشه باشد. جنس پشم سنگ نسبت به پشم شیشه در واحدی معین شاید قیمت بالاتری داشته باشد اما پشم سنگ از مقاومت گرمایی بالاتری برخوردار است و از طرفی خطرات زیست محیطی به مراتب کمتری نسبت به پشم شیشه دارد. هم چنین جنس پشم سنگ به گونه ای است که از ورود حشرات موذی جلوگیری می کند. تمام این دلایل می تواند به شما کمک کند که اگر روزی خواستید سقف خود را عایق کاری کنید از پشم سنگ لحافی استفاده نمایید.

پشم سنگ خام تک عایق

پشم سنگ خام به صورت فله ای یکی از محصولاتی است که در عین سادگی کاربرد های گوناگونی را می تواند داشته باشد. راستش را بخواهید تمامی محصولات گذشته به نوعی از این پشم سنگ خام فله ای ساخته شده اند به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم. پشم سنگ خام علاوه بر کاربرد هایی که میتواند در بحث عایق سازی داشته باشد ، در بسیار از فرآیند های شیمیایی نیز می توان از این ماده ارزشمند معدنی استفاده کرد که توضیح آن را به مجال دیگری واگذار می کنیم.

نکته آخر

پشم سنگ یکی از عایق های بسیار پرکابردی است که امروزه در سراسر دنیا از آن استفاده های گوناگونی می کنندو. مقاومت حرارتی بالا ، اثرات زیست محیطی بسیار کم و . . . سبب محبوبیت این محصول شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت تک عایق مراجعه کنید و یا با متخصصین آن ها تماس حاصل فرمایید تا به سوالات شما پاسخ دهند و ابهامات شما را برطرف نمایند. تشکر بابت مطالعه مقاله ای که پیش رو بود.

نوشته شده توسط مدیر | رپورتاژ آگهی
| next page | next page